Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1401 Petrovice Troskotovice 28.03. 10:15 NE  
 
A3B1402 Miroslav C Suchohrdly u Mir. B 28.03. 12:30 NE  
 
A3B1403 Damnice Braníšovice 28.03. 15:00 NE  
 
A3B1404 Jamolice Prosiměřice 28.03. 15:00 NE  
 
A3B1405 Jiřice Hostěradice B 28.03. 15:00 NE  
 
A3B1406 Rybníky Skalice 28.03. 15:00 NE  
 
A3B1407 Tavíkovice Dobřínsko 28.03. 15:00 NE  3:0
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1601 Petrovice Suchohrdly u Mir. B 04.04. 10:15 NE  
 
A3B1602 Troskotovice Braníšovice 03.04. 15:30 SO Jiřice
 
A3B1603 Miroslav C Prosiměřice 04.04. 13:00 NE  
 
A3B1604 Damnice Hostěradice B 04.04. 15:30 NE  
 
A3B1605 Jamolice Skalice 04.04. 15:30 NE  
 
A3B1606 Jiřice Dobřínsko 04.04. 15:30 NE  
 
A3B1607 Rybníky Tavíkovice 03.04. 15:30 SO  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1701 Rybníky Petrovice 11.04. 15:30 NE  
 
A3B1702 Tavíkovice Jiřice 11.04. 15:30 NE  
 
A3B1703 Dobřínsko Jamolice 11.04. 15:30 NE  
 
A3B1704 Skalice Damnice 11.04. 10:15 NE  
 
A3B1705 Hostěradice B Miroslav C 10.04. 15:30 SO  
 
A3B1706 Prosiměřice Troskotovice 11.04. 15:30 NE  
 
A3B1707 Braníšovice Suchohrdly u Mir. B 11.04. 10:15 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1801 Petrovice Braníšovice 18.04. 10:15 NE  
 
A3B1802 Suchohrdly u Mir. B Prosiměřice 18.04. 10:15 NE  
 
A3B1803 Troskotovice Hostěradice B 17.04. 16:00 SO Jiřice
 
A3B1804 Miroslav C Skalice 18.04. 13:30 NE  
 
A3B1805 Damnice Dobřínsko 18.04. 16:00 NE  
 
A3B1806 Jamolice Tavíkovice 18.04. 16:00 NE  
 
A3B1807 Jiřice Rybníky 18.04. 16:00 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1901 Jiřice Petrovice 25.04. 16:00 NE  
 
A3B1902 Rybníky Jamolice 25.04. 16:00 NE  
 
A3B1903 Tavíkovice Damnice 25.04. 16:00 NE  
 
A3B1904 Dobřínsko Miroslav C 25.04. 16:00 NE  
 
A3B1905 Skalice Troskotovice 25.04. 10:15 NE  
 
A3B1906 Hostěradice B Suchohrdly u Mir. B 24.04. 16:00 SO  
 
A3B1907 Prosiměřice Braníšovice 25.04. 16:00 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2001 Petrovice Prosiměřice 02.05. 10:15 NE  
 
A3B2002 Braníšovice Hostěradice B 02.05. 10:15 NE  
 
A3B2003 Suchohrdly u Mir. B Skalice 02.05. 10:15 NE  
 
A3B2004 Troskotovice Dobřínsko 01.05. 16:30 SO Jiřice
 
A3B2005 Miroslav C Tavíkovice 02.05. 14:00 NE  
 
A3B2006 Damnice Rybníky 02.05. 16:30 NE  
 
A3B2007 Jamolice Jiřice 02.05. 16:30 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2101 Jamolice Petrovice 09.05. 16:30 NE  
 
A3B2102 Jiřice Damnice 09.05. 16:30 NE  
 
A3B2103 Rybníky Miroslav C 09.05. 16:30 NE  
 
A3B2104 Tavíkovice Troskotovice 09.05. 16:30 NE  
 
A3B2105 Dobřínsko Suchohrdly u Mir. B 09.05. 16:30 NE  
 
A3B2106 Skalice Braníšovice 09.05. 10:15 NE  
 
A3B2107 Hostěradice B Prosiměřice 08.05. 16:30 SO  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2201 Petrovice Hostěradice B 16.05. 10:15 NE  
 
A3B2202 Prosiměřice Skalice 16.05. 16:30 NE  
 
A3B2203 Braníšovice Dobřínsko 16.05. 10:15 NE  
 
A3B2204 Suchohrdly u Mir. B Tavíkovice 16.05. 10:15 NE  
 
A3B2205 Troskotovice Rybníky 15.05. 16:30 SO Jiřice
 
A3B2206 Miroslav C Jiřice 16.05. 14:00 NE  
 
A3B2207 Damnice Jamolice 16.05. 16:30 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2301 Damnice Petrovice 23.05. 16:30 NE  
 
A3B2302 Jamolice Miroslav C 23.05. 16:30 NE  
 
A3B2303 Jiřice Troskotovice 23.05. 16:30 NE  
 
A3B2304 Rybníky Suchohrdly u Mir. B 23.05. 16:30 NE  
 
A3B2305 Tavíkovice Braníšovice 22.05. 15:00 SO  
 
A3B2306 Dobřínsko Prosiměřice 23.05. 16:30 NE  
 
A3B2307 Skalice Hostěradice B 23.05. 10:15 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2401 Petrovice Skalice 30.05. 10:15 NE  
 
A3B2402 Hostěradice B Dobřínsko 29.05. 16:30 SO  
 
A3B2403 Prosiměřice Tavíkovice 30.05. 16:30 NE  
 
A3B2404 Braníšovice Rybníky 30.05. 10:15 NE  
 
A3B2405 Suchohrdly u Mir. B Jiřice 30.05. 10:15 NE  
 
A3B2406 Troskotovice Jamolice 29.05. 16:30 SO Jiřice
 
A3B2407 Miroslav C Damnice 30.05. 14:00 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2501 Miroslav C Petrovice 06.06. 14:00 NE  
 
A3B2502 Damnice Troskotovice 06.06. 16:30 NE  
 
A3B2503 Jamolice Suchohrdly u Mir. B 06.06. 16:30 NE  
 
A3B2504 Jiřice Braníšovice 06.06. 16:30 NE  
 
A3B2505 Rybníky Prosiměřice 06.06. 16:30 NE  
 
A3B2506 Tavíkovice Hostěradice B 06.06. 16:30 NE  
 
A3B2507 Dobřínsko Skalice 06.06. 16:30 NE  
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2601 Petrovice Dobřínsko 13.06. 10:15 NE  
 
A3B2602 Skalice Tavíkovice 11.06. 16:30  
 
A3B2603 Hostěradice B Rybníky 12.06. 16:30 SO  
 
A3B2604 Prosiměřice Jiřice 13.06. 16:30 NE  
 
A3B2605 Braníšovice Jamolice 13.06. 10:15 NE  
 
A3B2606 Suchohrdly u Mir. B Damnice 13.06. 10:15 NE  
 
A3B2607 Troskotovice Miroslav C 12.06. 16:30 SO Jiřice
 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1501 Tavíkovice Petrovice 20.06. 16:30 NE  
 
A3B1502 Dobřínsko Rybníky 20.06. 16:30 NE  
 
A3B1503 Skalice Jiřice 20.06. 10:15 NE  
 
A3B1504 Hostěradice B Jamolice 19.06. 14:00 SO  
 
A3B1505 Prosiměřice Damnice 20.06. 16:30 NE  
 
A3B1506 Braníšovice Miroslav C 20.06. 10:15 NE  
 
A3B1507 Suchohrdly u Mir. B Troskotovice 20.06. 10:15 NE  
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář