Jdi na obsah Jdi na menu
 


Suchohrdly u Mir. B-Dobřínsko

Dne 27.9.09 zavítalo naše mužstvo na horkou půdu do Suchohrdly u Mir. B. Už od začátku to pro nás nevypadalo vůbec dobře. K soupeři jsme přijeli se zpožděním a muselo se začít skoro o půl hodiny později, ale to nebylo to nejhorší co nás potkalo. Při nástupu k zápasu bylo u soupeře o dva hráče míň než nášich tak, že hráli pouze o devíti hráčích. Začali jsme velmi z ostra, ale už ve třetí minutě jsme spálili tři vyložené tutovky. Tahle ta nelichotivá bilance se snámi táhla po celý zápas. Naši ofenzivní hráči spálili co se dalo, tolik šancí jsme si nevytvořily za celou sezonu. Asi ve 30.minutě přišel domácím desátý hráč a nám začalo být v obraně velmi horko díky velmi výbornému výkonu brankáře zůstal do poločasu stav 0:0 Do druhé půle nastoupily už obě mužstva ve stejném počtu a na hře to bylo znát. Začal se hrát na poměry soutěžě dobrý fotbal a bylo se na co dívat ,hlavně na to ,jak útočníci obou mužstev pálí jednu šanci za druhou. Tak se do toho ,,vložil " rozhodčí po zbytečném faulu obránce Hladkého J. byl nařízen pokutový kop a domácí hráč se nemýlil. Tedy 1:0....čím více se blížil konec utkání ,tím více jsme soupeře tlačili. Pomalu se zdálo , že naše mužstvo opět odejde poraženo , ale nastala 90 minuta utkání a po několika odrazech míče ve vápně se do balonu opřel ,,podzimní střelec" Filip Hladký a rozvlnil domácí síť. Tedy 1:1 byla to velmi zasloužená branka a asi i zasloužená remíza.

 

Dobřínsko-Braníšovice

V neděly 4.10. na naše hřiště přijel velmi kvalitní soupeř a  svoji kvalitu vlastně potvrzoval celý zápas. Naše mužstvo bylo po většinu utkání horším týmem. Psala se zhruba 15 minuta a poprvé jsme inkasovaly byla to pro nás smolná branka jelikož svou slabší chvilku vybral brankář Klusáček. Je kupodivu, že nás to nepoložilo a ustály jsme menší tlak. Zhruba v 25 minutě nakopl míč obránce Kameník na rozběhnutého Prokopa, který i s trochou štěstí a pomoci hostujcího obránce vstřelil vyrovnávající branku. Ale naše radost nemusela trvat dlouho po chybě v obraně vytáhl fantastický zákrok brankář Klusáček, který chytl jasný gol. Ale měli jsme také hodně štestí při standartní situaci. Hostujcí hráč se opřel do míče a nasřelil horní tyč.

Do druhé půlky jsme šli z cílem udržet nadějný výsledek. Celkem se nám to dařilo soupeř neměl moc šancí ale asi v 65 minutě jsme inkasovali ze standartní situace. Po centru se nejvíše dostal hostujcí hráč a poslal opět hosty do vedení. Pomezní sice mával ofsajd, ale rozhodčí i přesto branku uznal. Poté už se hrálo spíše neuspořádaný fotbal u prostřed hřistě a tak jsme doma prohrály 1:2.

 

Prosiměřice-Dobřínsko

Tento zápas pro nás začal špatně už před hospodou kam se našich dostavilo pouze 9 a ještě k tomu nejstarší hráči 5 našim hráčůj je přes 40 let. Tak podle toho to i vypadalo zápas i skore byl pro nás debakl na soupeřově hřišti našich 9 hráčů a celý klub prohrál 9:0.

Dobřínsko-Hostěradice B

Tuhle tu neděly na naše hřiště přijel favorizovaný soupeř, který byl na druhém místě tabulky a každý až na pár lidí věřili , že si hosté knám přijeli zpravit skore ale opak byl pravdou. Paradoxně si skore zpravil náš tým. Sice jsme o poločase prohrávali 1:2 ale poté se probudili naši střelci a nasázeli dalších 5 branek. O tento příděl branek do sítě hostí se rozdělili Vančura 3, Prokop 2, Hladký F. 1, gol.... Bylo to pro nás hodně cenné a důležité vítězství.

Skalice-Dobřínsko

Tenhle zápas by se dal označit za existenční zápas ve kterém se utkal předposlední a poslední tým tabulky. Tento zápas pro nás začal dobře kdy po centru Jelínka si dal vlastní branku stoper domácích. Do poločasu se už stav neměnil, byl to vyrovnaný zápas a na poměry týmů ze dna tabulky se hrál celkem dobrý fotbal. Po změně stran bohužel soupeř vyrovnal krásnou střelou z 25 metrů. Ale jako by nás to nabudilo a po několika minutách se k trestnému kopu postavil opět R.Jelínek a krásnou střelou nás dostal znovu do vedení. Zanedlouho po pěkné akci kdy předložil Vančura krásný centr Ostrovskému to bylo už 1:3 a bylo rozhodnuto, ke konci náš tým spálil vyložené šance a proto se už skore neměnilo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

asdfghjkl

(Kateřina Hladká, 30. 9. 2009 16:20)

moravaci

asdfghjjk

(Kateřina Hladká, 30. 9. 2009 16:19)

no ste docela dobri